/* */

Gönen Belediyesi

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANIMIZ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU GÖNEN'DE ...

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Sabah Namazında İlçemiz Çarşı Camiisinde Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferine Özel Düzenlenen Kuran-ı Kerim Tilaveti Programına Katıldı.

Bakan Müezzinoğlu'na sabah namazı sonrasında düzenlenen kahvaltı etkinliğinde "Çanakkale menüsü" buğday çorbası ve üzüm hoşafı ikram edildi.

Kahvaltıda açıklama yapan Bakan Müezzinoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı, Bizler Çanakkale Harbi'ni dedelerimizden dinledik, büyüklerimizden dinledik, tarih kitaplarından okuduk ama 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi gördük ki, bu millet her zaman Çanakkale'deki o ruhu yaşatmaya hazır. Değerlerine tuzak kuranlara karşı mücadelede her zaman dimdik hazır ve nazır olduğumuzu gençlerimiz de gösterdi, kadınlarımız da gösterdi, topyekün milletçe gösterdik. Rabbim inşallah bu ülkenin ve bu milletin yarınlarını dünden daha güzel eyleyecektir. Biz, bize düşeni en iyi yapmakla sorumluyuz. Mazlum ve mağdur milletlerin de umudu olmayı ve bu umudu sürdürmeyi Rabbim bizlere nasip etsin." dedi.

Bakan Müezzinoglu, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'ın ev sahipliğinde ilçemizde esnaf ziyaretleri yaptı.

 muezzinoglu