Gönen Hava Durumu

Başkandan Mesajlar

Başkandan Mesajlar

Değerli Hemşehrilerim;           

31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, beni ve meclis üyesi arkadaşlarımı bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü bir borç biliyorum.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutlu ve huzurlu bir şeklide yaşaması; daha da önemlisi güzel Gönenimizi daha yaşanabilir bir kent yapma adına olacaktır.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır sorumluluğun bilinciyle, hemşehrilerimizin istek, öneri ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle işimiz ‘’GÖNENİMİZE HİZMET ETMEK OLACAKTIR“.

İlçemizdeki herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, birlik ve bereberlik içinde Gönenimizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir Gönen oluşturmak en büyük hedefimizdir.

İlçemizi; eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak spor tesisleriyle, yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek olacaktır.

5 yıl boyunca hiç durmadan ve yorulmadan, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyet kazanımlarından taviz vermeden ilçemize hizmet üretmek bizim, siz değerli Gönen’li hemşehrilerimize verdiğimiz en büyük sözdür.

Sizlerin ufkunu açacak, çocuklarımızın geleceğine ışık olacak yatırımları üretme çabamızda, en büyük destekçimiz ve dayanağımız siz olacaksınız.

 Sizleri en iyi dileklerimle selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İbrahim PALAZ

Gönen Belediye Başkanı

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.