Gönen Hava Durumu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Basın Bülteni

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Basın Bülteni

Sunday, May 19, 2024

Bugün, milletimizin bağımsızlık meşalesinin yakıldığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak Kurtuluş Mücadelesini başlattığı 19 Mayıs'ın 105. yılını büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. 19 Mayıs, yalnızca bir tarih değil, aynı zamanda ulusumuzun bağımsızlık ve özgürlük iradesinin simgesidir.

Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlerimize armağan ettiği bu anlamlı günde, gençlerimizin ulusal değerlerimize sahip çıkarak, ülkemizin aydınlık geleceğini inşa edeceklerine olan inancım tamdır. Sevgili gençler, sizler bu ülkenin yarınlarısınız. Bilim, sanat, spor ve her alanda kendinizi geliştirerek, ülkemizi daha da ileriye taşıyacağınıza inanıyorum.  Başarılı olabilmeniz için yanınızda olduğumu ve her zaman size destek vereceğimi bilmenizi isterim.

Bu özel günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Mücadelesinde emeği geçen tüm kahramanlarımızı saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Onların bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkmak ve daha da ileriye taşımak en büyük görevimizdir.

Tüm hemşehrilerimin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gelecek diliyorum.

 

İbrahim Palaz
Gönen Belediye Başkanı

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.