Gönen Hava Durumu

2. Gönen Bisiklet Festivali başladı.

2. Gönen Bisiklet Festivali başladı.

Friday, July 29, 2022

2. Gönen Bisiklet Festivali başladı.

Gönen Belediyesinin katkıları ve Gönen Ticaret Odasının ev sahipliğinde ilçemizde bu yıl 2. gerçekleştirilen üç gün sürecek Bisiklet Festivali başladı.
Nail Gönenli Şehir Stadyumunda gerçekleştirilen açılış töreninde Belediye Başkanımız İbrahim Palaz, Ticaret Odası Başkanımız Ahmet Selvi ve İzmir Pedallarımın Altında Bisiklet Derneği Başkanımız Metin Çelik ile birlikte katılımcı bisiklet severleri selamladılar.​​​​​​​

Belediye Başkanımız İbrahim Palaz açılış töreninde yaptığı konuşmasında ”Öncelikle ilçemize hepiniz hoşgeldiniz, pandemi nedeniyle ilkini yapıp iki yıl mecburi ara verdiğimiz Bisiklet Festivalinde sizleri tekrar görmekten çok mutluyum. İlçemiz ve bölgemiz bisiklet kullanımına çok uygun bir şehir. Üç gün boyunca çeşitli parkurlarda gerçekleştirilecek olan festivalimizde tüm katılımcılara şimdiden keyifli sürüşler diliyorum. Dernek Başkanımız Metin Çelik’e ve Sebile Cumhur Küçükakın'a katkılarından dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.

Başkanımız İbrahim Palaz, Ticaret Odası Başkanımız Ahmet Selvi, Gönen Kent Konseyi Başkanımız Doğan Ceylan, Belediye Meclis Üyemiz Ali İhsan Köstenoğlu’da bisikletleriyle festivalin açılış şehir turuna katıldılar.

210 kişinin pedal çevireceği üç gün sürecek festival toplamda 126 km’den oluşuyor.

Parkur; Keçeler, Çınarlı, Üçpınar, Hacıvelioba, Gönen Şehir Merkezi, Gündoğan, Dereköy, Sarıköy, Ulukır, Denizkent, Güneşli, Balcıdede, Balcı, Ekşidere, Gönen Barajı, Kumköy, Muratlar, Karaağaçalan, Bakırlı turu ile son bulacak.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.