Gönen Hava Durumu

Kırsal Mahallelerde Parke Taş Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

Kırsal Mahallelerde Parke Taş Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

Friday, May 10, 2024

Gönen Belediyesi, kırsal mahallelerde alt yapı ve yol düzenleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Balcıdede Mahallesi'nde parke taş yol yapım çalışmaları öncesi yol tesviye ve düzenleme çalışmaları başlatıldı.
Yol yapımı öncesinde gerçekleştirilen tesviye ve düzenleme çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, "Kırsal mahallelerimizde altyapı ve yol düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Balcıdede Mahallesi'nde başlattığımız parke taş yol yapım çalışmaları öncesinde, yolun daha sağlıklı ve dayanıklı olması için gerekli olan tesviye ve düzenleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanına sahip olmalarını sağlamaktır" dedi.
Başkan Palaz ayrıca, kırsal mahallelerde gerçekleştirilen altyapı ve yol düzenleme çalışmalarının Gönen'in genel kalkınmasına önemli katkılar sağladığını belirterek, "Halkımızın yaşam kalitesini artırmak ve şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.